Ndërlidhjet

Pekin: Shiten biletat për ngjarjet olimpike


Organizatorët e Lojërave Olimpike thanë se tani më janë shitur biletat për ngjarjet që do të zhvillohen në Pekin, ndërsa ka edhe disa për ngjarjet në qytetet tjera të Kinës.

250.000 biletat e fundit në Pekin, u lëshuan në shitje para tri ditësh dhe krijuan kaos në disa pjesë të kryeqytetit kinez.

Lojërat Olimpike do të fillojnë me 8 gusht dhe do të zgjasin deri më 24 gusht.
XS
SM
MD
LG