Ndërlidhjet

Talibanët mohojnë plagosjen e al Zauahrit


Zëdhënësi i talibanëve në Pakistan hodhi poshtë informacionet amerikane se Ajma al Zauahri mund të jetë plagosur.

Mediat amerikane kanë raportuar se al Zauahri është plagosur dhe po vuan nga infektimi i plagëve.

Burimet zyrtare pakistaneze thanë se nuk kanë informacione se numri dy i rrjetit terrorist Al
XS
SM
MD
LG