Ndërlidhjet

Kabul: Humbin jetën 10 dasmorë


Së paku 10 njerëz humbën jetën kur autobusi ka hasur në minë. Incidenti ndodhi në rajonin e Knadaharit, të përfshirë nga përleshjet e kryengritësve. Viktimat ishin dasmorë, përfshi dhe çiftin që po martohej.

XS
SM
MD
LG