Ndërlidhjet

Pakistan: U vranë shumë militantë dhe dy policë


Qeveria e Pakistanit tha se nga luftimet afër kufirit me Afganistanin janë vrarë së paku 25 militantë protalibanë dhe dy ushtarë pakistanezë.

Luftimet kishin filluar mbrëmë, kur militantët e sulmuan një makinë të forcës së sigurisë në vendin Bajaur.
XS
SM
MD
LG