Ndërlidhjet

Irak: 21 të vrarë


Së paku 21 persona kanë humbur jetën dhe 70 të tjerë janë plagosur nga një shpërthim në qytetin verior irakian të Tal Afarit.

Burimet amerikane thanë se pesë oficerë irakianë janë në mesin e të plagosurve.
XS
SM
MD
LG