Ndërlidhjet

Moskë: Tërheqja nuk ka filluar


Ministria e Mbrojtjes së Rusisë ka bërë të ditur se ushtria ruse nuk ka filluar tërheqjen nga Osetia Jugore.

"Tërheqja nuk ka filluar. Çështja e tërheqjes është duke u shqyrtuar dhe vendimi do të merret kur situata në rajon të stabilizohet", ka thënë zëdhënësi i ministrisë së Mbrojtjes.
XS
SM
MD
LG