Ndërlidhjet

Algjeri: 11 të vrarë e 30 të plagosur


Së paku 11 persona janë vrarë dhe mbi 30 të tjerë janë plagosur nga dy sulme me bomba në lindje të Algjerisë.
Këto sulme vijnë një ditë pas sulmit vetvrasës i cili morri jetën e 43 personave dhe plagopsi mbi 45 të tjerë.

XS
SM
MD
LG