Ndërlidhjet

Shkup: Humbën jetën katër vetë


Nga përplasja e një aeroplani të vogël afër Ohrit kanë vdekur katër vetë, kanë raportuar mediat lokale në Maqedoni.

Aeroplani i tipit Cesna u përplas në oborrin e një kishe, ku besimtarët po festonin një festë kombëtare dhe fetare maqedonase.

Humbi jetën piloti i aeroplanit dhe tre udhëtarë.
XS
SM
MD
LG