Ndërlidhjet

Sonte Shqipëri - Suedi


Në kryeqendren e Shqipërisë sonte në orën 18 e 45 minuta zhvillohet takimi i futbollit ndërmjet Shqipërisë dhe Suedisë i vlefshëm për kualifikimet për kampionatin botëror të vitit 2010.
Kombëtarja e Shqipërisë drejtohet nga trajneri holandez Ari Han.
XS
SM
MD
LG