Ndërlidhjet

Vritet guvernatori afgan


Guvernatori i provincës Logar në Afganistan është vrarë nga një bombë e kurdisur afër Kabulit. Abdullah Wardak dhe tre bodigardët e tij mbeten të vdekur kur bomba e kurdisur shpërtheu gjatë kalimit të tyre me veturë.
XS
SM
MD
LG