Ndërlidhjet

Los Anxhelos: Nga ndeshja e trenave – vdiqën 17 vetë


Autoritetet zjarrfikëse në Los Anxhelos thonë se së paku 17 vetë kanë humbur jetën në ndeshjen e trenave në luginën San Fernando.

Afro 250 zjarrfiksa dhe 200 policë gjenden në vendin ku ndodhi ndeshja, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Raportohet se afro 135 vetë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG