Ndërlidhjet

Siri: 17 të vrarë e 14 të plagosur


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën pranë aeroportit të Damaskut.

Mediat siriane njoftojnë për 17 të vrarë dhe 14 të plagosur. Nuk ka ende informacione se kush ishte cak i sulmit dhe as konfirmim zyrtar për sulmin.
XS
SM
MD
LG