Ndërlidhjet

Irak: 4 të vrarë e 15 të plagosur


Katër persona kanë humbur jetën dhe 15 të tjerë janë plagosur nga sulmi me makinë bombë në një xhami në veri të Irakut.

Sulmi erdhi derisa vazhdojnë festimet e Bajramit në përfundim të muajit të Ramazanit.
XS
SM
MD
LG