Ndërlidhjet

Gjeorgji: 10 të vdekur në aksident trafiku


Dhjetë persona janë vrarë dhe dy janë lënduar kur një autobus u ndesh me një kamion në autostradën kryesore në Gjeorgji.

Ministria e Brendshme tha se aksidenti ndodhi në fshatin Urbnisi rreth 25 kilometra në perëndim të Gorit.

Viktimat gjendeshin në autobus, ndërsa vozitësi i kamionit nuk është lënduar.
XS
SM
MD
LG