Ndërlidhjet

Sot debati i fundit i McCain dhe Obama


Republikani John McCain dhe demokrati Barack Obama do të përballen sot në debatin e tretë dhe të fundit presidencial.

Ballafaqimi mbahet në kohën kur sondazhet e fundit të rrjetit CBS dhe New York Times tregojnë se Obama prin me 14 pikë ndaj rivalit McCain.

Zgjedhjet presidenciale mbahen më 4 nëntor.
XS
SM
MD
LG