Ndërlidhjet

Divorcohet Madona


Pop ylli Madona ka njoftuar se do të divorcohet nga burri i saj, regjisori Guy Ritchie.

Madona dhe Ritchie janë martuar tetë vjet më parë.

Qifti, që ka dy fëmijë së bashku , raportohet të ketë një pasuri prej 525 milionë dollarë- shumica i takon Madonës.

Avokatët thonë se qifti duket se do përpiqet të arrijë një marrëveshje për ndarjen e pasurisë dhe kujdestarinë mbi fëmijët para se të paraqiten në gjyq.
XS
SM
MD
LG