Ndërlidhjet

Obama larg fushatës për gjyshen


Kandidati presidencial demokrat Barack Obama nuk do të jetë pjesë e fushatës këtë javë, pasi do t'i qëndrojë pranë gjyshes së sëmurë. Obama është rritur nga e ëma dhe gjyshërit.

Obama vazhdon të kryesojë ndaj rivalit të tij John McCain. Kandidati repuiblikan e pranoi një fakt të tillë, por theksoi se ai ende synon t'i fitojë zgjedhjet.


XS
SM
MD
LG