Ndërlidhjet

Një student vdes pasi fiton garën në ngrënie


Një student tajvanez ka vdekur, sapo kishte fituar një garë në ngrënie.

Chen Chun-Ing, 23 vjeçar, fitoi garën në ngrënien e sa më shumë kuleçëve të nxehtë të mbushur me djathë dhe vezë, por pas ngrënies së dy kuleçëve në më pak se një minutë Chen ka vrapuar në banjë.

Ai është gjetur i vdekur në dysheme, nga që duket se është ngulfatur nga dy kuleçët e fundit. Çmimi fitues ishte ekuvalent me 60 dollarë.
XS
SM
MD
LG