Ndërlidhjet

Kabul: Sulm tek Ministria e Kulturës


Një sulm vetvrasës ka ndodhur në afërsi ose brenda ndërtesës së Ministrisë së Kulturës së Afganistanit.
Njoftohet për viktima, por numri i tyre dhe detajet e incidentit nuk janë të qarta.
XS
SM
MD
LG