Ndërlidhjet

Indi: 30 të vdekur nga shpërthimet


10 bomba kanë shpërthyer në pika të ndryshme të shtetit Asam të Indisë duke shkaktuar së paku 30 të vdekur.

Deri tani askush nuk e ka marrë përsipër përgjegjësinë.

Rajoni ku ndodhi shpërthimi gjendet në kufirin e Indisë me Bangladeshin, Butanin, Kinën dhe Birmaninë.
XS
SM
MD
LG