Ndërlidhjet

Abbas: S'ka marrëveshje këtë vit


Izraeli dhe palestinezët nuk do të jenë në gjendje të arrijnë një marrëveshje paqësore deri në fund të këtij viti, siç është thënë nga Uashingtoni.

Deklarata e presidentit të Autoritetit Palestinez, Mahmud Abbas gjatë një vizite dy ditore në Rumani.
XS
SM
MD
LG