Ndërlidhjet

Scheffer viziton Kosovën


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jaap de Hoop Scheffer, gjatë ditës qëndron për vizitë në Kosovë.

Zoti Scheffer do të takohet me komandantin e KFOR-it, gjeneralin Giuseppe Emilio Gay, me udhëheqësit kosovarë, me përfaqësuesit e pakicave dhe me zyrtarët ndërkombëtarë.
XS
SM
MD
LG