Ndërlidhjet

Palin: Të bashkohemi rreth Obamas


Guvernatorja e Alaskës, dhe ish kandidatja republikane për nënpresidente të SHBA-së Sarah Palin, ka ftuar amerikanët që të përkrahin administratën e re.

"Barack Obama ka pasur fonde më tepër sesa dhe kjo ka qenë përparësi për të. Por, njerëzit thanë fjalën e tyre, dhe le të bashkohemi, le të punojmë së bashku për të mbështetur presidentin e zgjedhur dhe administratën e re dhe le të sigurojmë se ky vend është i sigurt. Zoti e bekoftë Barack Obamën dhe administratën e tij të re", tha Palin.
XS
SM
MD
LG