Ndërlidhjet

Irak: 4 të vrarë e 7 të plagosur


Katër persona u vranë dhe shtatë të tjerë u plagosën nga shpërthimi i dy bombave pranë një pike kontrolli në Bagdad.

Sulmi ndodhi në një zonë të banuar me sunitë në prag të takimit të përmuajshëm mes përfaqësuesve të kësaj bashkësie dhe atyre amerikanë, në përpjekje për të luftuar Al-Kaidën.
XS
SM
MD
LG