Ndërlidhjet

Tiranë: Shënohet 28 Nëntori


Me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit, presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi, sonte organizon një pritje.

Në këtë manifestim do të jenë të pranishëm edhe kryeministri Sali Berisha dhe kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli.

Pritet që presidenti Topi, gjatë paraditës, të vendosë kurora me lule në varrezat e dëshmorëve.
XS
SM
MD
LG