Ndërlidhjet

Pakistan: 12 të vrarë


12 persona humbën jetën dhe dhjetëra të tjerë u plagosën nga shpërthimi i një bombe në Peshauar të Pakistanit.

Peshauar gjendet pranë rajoneve fisnore ku qeveria po lufton militantët talibanë dhe ata të Al Kaidës.
XS
SM
MD
LG