Ndërlidhjet

Vazhdojnë trazirat në Greqi


Trazirat në Greqi pas vrasjes së një të riu nga ana e policisë, kanë hyrë në javën e dytë. Grupe të të rinjëve kanë përdorur bomba zjarri për të sulmuar stacionet e policisë, dyqanet dhe bankat. Janë raportuar edhe përleshje midis policisë dhe protestuesve.
XS
SM
MD
LG