Ndërlidhjet

Vazhdojnë trazirat në Greqi


Protestuesit në Athinë kanë hyrë sot në kullën e lashtë të Akropolisit duke vënë parrulla që bëjnë thirrje për protesta masive. Dje një grup i të rinjëve deportuan me forcë në ndërtesat e radios dhe televizionit grek duke detyruar gazetarët të transmetojnë mesazhe kundër qeverisë.
XS
SM
MD
LG