Ndërlidhjet

Anulohet takimi i kongresistit amerikan me zyrtarët kosovarë


Për shkak të motit të lig, është anuluar takimi i Kongresistit amerikan, Ted Poe, me presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu, dhe kryeministrin Hashim Thaçi.

Lajmi është bërë i ditur nga kabineti i presidentit Sejdiu.

XS
SM
MD
LG