Ndërlidhjet

UEFA: Caktohen ndeshjet e Kupës së Kampionëve


Sot u hodh shorti për raundin e dytë të ndeshjeve në Kupën e Kampionëve të Evropës në Futboll.

Kampioni aktual Manchester United, sfidën e parë do ta ketë në 24 shkurt në Milano me Interin.

Ditën e njëjtë luhen edhe ndeshjet Atletico Madrid-Porto, Lyon-Barcelona dhe Arsenal-Roma.

Në 25 shkurt do të ndeshen Villarreal-Panathenaikos, Real Madrid-Liverpool, Sporting-Bayern dhe Chelsea-Juventus.

Ndeshjet e kthimit luhen në 10 dhe 11 mars.

XS
SM
MD
LG