Ndërlidhjet

Kryeministri i Irlandës për vizitë në Kosovë


Kryeministri i Irlandës, Brian Cowen, po qëndron për vizitë në Kosovë.

Ai do t'i vizitojë trupat irlandeze me rastin e festës së Krishtlindjeve.

Cowen do të takojë edhe presidentin Fatmir Sejdiu si dhe kryeministrin Hashim Thaçi.
XS
SM
MD
LG