Ndërlidhjet

Pakistan: Një e vrarë dhe katër të plagosur


Një grua është vrarë dhe katër persona të tjerë janë plagosur nga shpërthimi i një makine bombë në qytetin pakistanez të Lahores.

Ende nuk është e qartë se kush është përgjegjës për sulmin.
XS
SM
MD
LG