Ndërlidhjet

Sërish viktima në Bagdad


Së paku katër persona janë vrarë dhe 13 të tjerë janë plagosur kur një makinë bombë shpërtheu afër një restaranti të njohur në Bagdad. Zyrtarët e sigurisë thanë se sulmi ndodhi në zonën shiite në verilindje të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG