Ndërlidhjet

Izrael: Do të bëjmë invazion në Gaza


Izraeli ka kërcënuar se të do kryej invazion në Gaza për të ndalur sulmet me raketa. Së fundi tri raketa dhe 17 mortaja kanë goditur Izraelin. Ndërkohë presidenti i Egjiptit Hosni Mubarak e ka ftuar ministren e Jashtme të Izraelit, Tzipi Livni të diskutojnë mundësinë e rivendosjes së armëpushimit me Hamasin.
XS
SM
MD
LG