Ndërlidhjet

13 të vrarë nga një aksident në Kinë


Nga një ekslodim në një fshat të Kinës janë vrarë së paku 13 persona dhe pesë të tjerë janë plagosur. Agjensia shtetërore e lajmeve dhe se aksidenti ndodhi kur shpërtheu eksplozivi i cili bëhet edhe për përdorim nga popullata civile.
XS
SM
MD
LG