Ndërlidhjet

Oven dhe Drogba në Inter?


Futbollisti i Njukastlit Majkl Oven në janar mund të kaloi te Interi (kampion i Italisë), ndërsa futbollisti i Çelzit Didije Drogba në Inter mund të kaloi në qershor.
Kështu bënë të ditur gazeta italiane Koriere Dela Sport dhe shton se për këto kalime është i angazhuar dhe i inetresuar trajneri i Interit Hoze Murinjo.
XS
SM
MD
LG