Ndërlidhjet

4 të vdekur në rrugën Gjakovë - Prizren


4 të rinjë kanë vdekur në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur heret në mëngjes në rrugën Gjakovë – Prizren, ka bërë të ditur Shërbimi Policor i Kosovës.
Në aksidentin tragjik që ka ndodhur rreth orës 6,30 kanë vdekur 4 të rinjët që ishin të moshës ndërmjet 20 deri 28 vjeç.
Dyshohet se aksidenti ka ndodhur kur për shkak të shpejtësisë, vetura Audi është rrokullisur dhe është përplasur për një shtyllë elektrike.

XS
SM
MD
LG