Ndërlidhjet

Obama: Takim i jashtëzakonshëm


"Takim i jashtëzakonshëm" është cilësuar nga presidenti i zgjedhur amerikan Barack Obama takimi me presidentin George Bush dhe tre ish presidentë.
Presidenti aktual amerikan ka ftuar në një drekë pune presidentin e ardhshëm Obama dhe tre ish presidentë, Jimmy Carter, George Bush - i Ati dhe Bill Clinton.

Presidenti Bush i tha Obamës se të gjithë presidentët dëshironin suksesin e tij.

Bush e Obama zhvilluan një takim të mbyllur para se t'i bashkoheshin tre ish presidentëve.
XS
SM
MD
LG