Ndërlidhjet

Biden dha betimin si zëvendës president


Në ceremoninë për inaugurimin e presidentit të zgjedhur Barack Obama, betimin për zëvendës president të Shteteve të Bashkuara e bëri Joe Biden.

Ceremonia në Uashington po vazhdon dhe së shpejti pritet që edhe zoti Obama ta japë betimin presidencial.
XS
SM
MD
LG