Ndërlidhjet

Dy shpërthime të fuqishme në Mitrovicë


Dy shpërthime të fuqishme kanë ndodhur mbrëmë në veri të Mitrovicës. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për atë rajon, Besim Hoti ka deklaruar se nuk ka të lënduar ndërkaq shpërthimet ndodhën në distancë kohore prej 1 orësh. Ai tha se policia dhe KFOR menjëher kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe tash për tash nuk dihet kush e ka kryer sulmin.
XS
SM
MD
LG