Ndërlidhjet

Bakoyannis do të vizitojë Prishtinën dhe Beogradin


Kryesuesja e OSBE-së, Dora Bakoyannis, që është ministre e jashtme e Greqisë, në fillim të muajit të ardhshëm viziton Kosovën dhe Serbinë, ka njoftuar zyra për shtyp e OSBE-së.

Gjatë vizitës në Beograd dhe Prishtinë më 2 dhe 3 shkurt, zonja Bakoyannis do të takohet me autoritetet vendëse dhe me përfaqësues të komunitetit ndërkombëtar.
XS
SM
MD
LG