Ndërlidhjet

Phelps kërkon falje


Tetë herë kampioni i notit në Lojërat Olimpike të Pekinit 2008, amerikani Michael Phelps kërkon falje pas botimit të një fotoje të tij duke marrë marihuanë.
Fotoja u botua nga gazeta britanike "News of the World".

Phelps në ndjesën e tij tha se ka qenë i përfshirë "në sjellje të cilat janë për të ardhur keq dhe demonstrojnë gjykim të keq të situatës".
XS
SM
MD
LG