Ndërlidhjet

Bora shkakton kaos në Britani


Bora e madhe ka shkaktuar kaos në Britani. Qindra fluturime u anuluan në aeroportet e Londrës, dhe pjesa më e madhe e transportit publik u paralizua.
Transporti hekurudhor gjithashtu është vështirësuar.

Trashësia e borës në Londër është 10 cm, që përbën reshjet më të mëdha në 18 vitet e fundit.

Stuhia gjithashtu ka goditur Francën dhe Spanjën, duke bllokuar rrugët dhe hekurudhat.
XS
SM
MD
LG