Ndërlidhjet

Bakoyannis po qëndron në Kosovë


Ministrja e Jashtme e Greqisë, Dora Bakoyannis po qëndron sot në Kosovë.

Ajo do të takohet me presidentin Fatmir Sejdiu dhe kryeministrin Hashim Thaçi.

Vizita bëhet pas qëndrimit të Bakoyannis në Beograd, e cila në cilësinë e kryesueses së rradhës së OSBE-së, ka folur për integrimin evropian të rajonit.
XS
SM
MD
LG