Ndërlidhjet

Princesha Anne viziton Kosovën


Në Prishtinë sot arrin Princesha Anne, vajza e vetme e Mbretëreshës Elizabeth II të Mbretërisë së Bashkuar.

Gjatë vizitës treditëshe, Princesha Anne do të zhvillojë takime të ndryshme me autoritetet vendore dhe ndërkombëtare.

XS
SM
MD
LG