Ndërlidhjet

SHBA: Rritet numri i vetvrasjeve në ushtri


Ushtria amerikane njoftoi se është rritur numri i vetvrasjeve në rradhët e ushtarëve të saj. Raportohen shtatë vetvrasje dhe 17 tjera të dyshuara në muajin e parë të këtij viti. Nëse konfirmohen të gjitha atëherë numri do të kalojë viktimat në rradhët e ushtrisë amerikane gjatë muajit Janar në Afganistan dhe Irak.
XS
SM
MD
LG