Ndërlidhjet

EULEX-i dhe Serbia i diskutojnë krimet e luftës


Kryeprokurori serb për krime lufte Vladimir Vukçeviç do të takohet me kryeprokurorin e EULEX.

Në qendër të takimit, që pritet të zhvillohet të enjten në Beograd, do të jenë rastet e pazgjidhura të krimeve të luftës.
XS
SM
MD
LG