Ndërlidhjet

Jerusalem: Incident me viktima


Shoferi i një buldozeri është qëlluar për vdekje pasi ishte përplasur me një autobus dhe një makinë policie. Incidenti ka ndodhur gjatë ditës në Jerusalem. Mediat vendore raportojnë se një shofer taksie i pranishëm në vendngjarje e qëlloi për vdekje drejtuesin e buldozerit.

Nuk ka pasur më shumë detaje rreth incidentit.

Izraeli përballet në mënyrë të vazhdueshme me rrezikun e sulmeve vetvrasëse.
XS
SM
MD
LG