Ndërlidhjet

Gjermani: Shkon në 16 numri i viktimave


Një 17 vjeçar i veshur në të zeza ka hapur zjarr në ish shkollën e tij ka vrarë së paku 15 persona, përpara se policia ta qëllonte për vdekje.

Në mesin e viktimave, sipas burimeve policore, janë 9 nxënës, tre mësues dhe tre kalimtarë.
XS
SM
MD
LG