Ndërlidhjet

Van Bommel dhe Demichelis mbeten te Bajerni


Kapiteni i Bajernit të Mynihut futbollisti Mark van Bommel dhe mbrojtësi Martin Demichelis kanë vazhduar kontratat me kampionina aktual të Gjermanisë.
Van Bommel do të mbetet në Bajern deri në vitin 2010, ndërsa Demichelis deri në vitin 2012.
Van Bommel kishte kaluar te Bajerni nga Barcelona në vitin 2006, ndërsa Demichelis kishte ardhur nga Argjentina.
XS
SM
MD
LG